Przekaż 1% podatku, KRS: 0000224658
Caritas Poznańska OPP
Ostrów Tumski 2

Żabka Polska

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket, łącznie to ponad 4 200 placówek. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie Klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w sklepach Żabka i Freshmarket oferowane są najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Spółka Żabka Polska od początku działalności angażuje się w pomoc potrzebującym. Co roku m.in. aktywnie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, współpracujemy z Drużyną Szpiku, licznymi Fundacjami i Spółdzielniami. Od lat dla 10 dzieci naszych Ajentów fundujemy stypendia naukowe.

Kontakt z partnerem