28 sierpnia 2017

Woda Jordan

Jeśli prowadzisz firmę lub organizujesz określone wydarzenie to chcemy polecić Ci wodę Jordan.

Produkt rozprowadza działająca z naszą Caritas - Fundacja Signum Caritatis. Kupując wodę wspierasz wszelkie działania Caritas.

Produkt ten jest wysokiej klasy wodą mineralną, którą wyróżnia znaczna zawartość składników mineralnych. Poprzez jej spożywanie dostarczamy do organizmu istotnych wartości, które pozwalają zadbać o zdrowie. Picie tej wody może posłużyć w działaniach leczniczych i profilaktycznych.

Zwracamy uwagę również na bardzo dobry smak oraz zróżnicowaną pojemność, a także dostępność w szkle. Szeroki wachlarz możliwości, który daje wspomniany produkt pozwala występować wodzie w renomowanych i prestiżowych miejscach.

Jeśli chcą Państwo nabyć wodę w większej ilości prosimy o kontakt:
61 835 68 95, fundacja@signumcaritatis.pl

Woda Jordan