Pani Marzena cierpi na nowotwór złośliwy esicy z przerzutami w obrębie narządu

Pani Marzena Jasik-Bury ma 46 lat. Wspólnie z mężem mają jedno dziecko. U Pani Marzeny w lutym 2021 roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy esicy z przerzutami w obrębie narządu. W kwietniu przeprowadzono zabieg usunięcia zmian nowotworowych i podjęto decyzję o zastosowaniu terapii molekularno-personalizowanej, która nie podlega refundacji przez NFZ. Wspomniana metoda jest jedyną szansą na powrót do zdrowia. Łączny koszt terapii, która już trwa to aż 480 tys. zł. Dzięki pomocy rodziny, przyjaciół oraz znajomych udało się zebrać większość potrzebnej kwoty, lecz aby kontynuować leczenie potrzeba jeszcze 60 tys. zł. Jako Caritas Poznań wspólnie z Wami chcemy wesprzeć Panią Marzenę i jej rodzinę w jej walce z chorobą. Wsparcie jest potrzebne i pilne, tym bardziej, że w październiku 2021r. ZUS odmówił wypłacenia zasiłku chorobowego Pani Marzenie.

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Cel charytatywny - Marzena

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:

Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297